Het product is succesvol aan uw winkelwagen toegevoegd
Aantal
Totaal
Er zijn0Items in uw winkelwagen. Er is 1 artikel in uw winkelwagen.
Totaal producten
Totaal verzendkosten  Te bepalen
Totaal
Ga door met winkelen Doorgaan naar betalen
Nieuw In prijs verlaagd! 10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel Bekijk groter

10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel

€73.88

Nieuw product

Kleur Type A, Type B, Type C
Modelnummer MPO MTP
Compatibel Mikrotik,Brocade,Cisco,Enterasys,Hirschmann,HP,TP-link,Overgang Netwerken,Open Schakelaar,Allied,Ciena,Avaya,Jeneverbes,Mellanox,QSFPTEK,aruba,D-Link,Linksys,Alcatel-lucent,Gieterij,Netgear
Item Lengte 10m
Merknaam UVR
grootte 10m
Fiber Type Multimode
Connector A MPO MPT Female
Connector B MPO MPT Female
MTP/MPO Connector IL 0.35dB Max(0.15dB Typ.)
MTP/MPO Connector RL Not less than 20dB
Jacket OD 3.0mm
Attenuation at 850nm Not more than 2.3dB/km
Installation Tensile Load 100N
Long-Term Tensile Load 50N
Wavelength 850/1300nm
Transmission Distance 150m @40/100G, 400m @10G
Attenuation at 1300nm Not more than 0.6dB/km
Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.3kg (0.66lb.)
Afmeting Pakket 15cm x 10cm x 15cm (5.91in x 3.94in x 5.91in)

MPO Female naar MPO Vrouwelijke OM4 (OM3) Multimode Trunk Kabel
MPO trunk kabel, een kosteneffectieve alternatief voor tijdrovend veld beëindiging, is ontworpen voor high-density fiber patchen in datacenters die moeten ruimtebesparend en verminderen kabel management problemen. Met Senko MPO connectors en Corning Clearcurve fiber, het is geoptimaliseerd voor 40G QSFP + SR4/CSR4, 100G QSFP28 SR4 optics directe verbinding en high-density data center toepassingen.
Let op: De ONS Conec MTP connectoren zijn volledig compatibel met de MPO normen, het bereiken van hogere prestaties niveaus in vergelijking met generieke MPO connectors. Product Specificaties Connector EEN MPO Vrouwelijke (pinloze) Connector B MPO Vrouwelijke (pinloze) Fiber Modus OM4 (OM3) 50/125 μm Golflengte 850/1300nm 40/100G Ethernet Afstand 150 m op 850nm 10G Ethernet Afstand 400 m op 850nm Glasvezel Corning ClearCurve® RoHS Compliancy Status Compliant Polish Type UPC naar UPC Minimale Buigradius 7.5mm Insertion Loss 0.35dB Max ( 0.15dB Typ. ) Return Loss ≥20dB Demping op 850nm ≤ 3dB/km Demping op 1300nm ≤ 6dB/km Jacket OD 3.0mm Kabel Jas LSZH Installatie Trekbelasting 100 N Langdurig Trekbelasting 50 N Opslag Temperatuur -40 °C tot + 85 °C Bedrijfstemperatuur -10 °C tot + 70 °C
0.35dB Ultra Lage IL + US Conec Connector
ONS Conec MTP connector kenmerken de industrie de hoogste precisie thermoplastische ferrule, ontworpen om 0.35dB Max. IL
7.5mm Minimale Buigradius
Met BIF, onze kabel is ontworpen voor verbeterde bocht prestaties in verminderde-radius toepassingen zoals residentiële of kantoor omgevingen die hebben minder bocht gevoeligheid.

Tags: Goedkoop 10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel, Hoge Kwaliteit 10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Schrijf uw recensie

10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel

10 m MTP MPO Fiber Patch Kabel OM4 UPC jumper Vrouwelijke aan Vrouwelijke 12 Cores Patch Cord multimode Trunk Kabel

Gerelateerde producten